Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com Vodohospodářské stavby | INSTAV
Vodohospodářské stavby

Vodohospodářské stavby

Zjistit více

Vodohospodářské stavby

Vodní stavby a stavby pro vodní hospodářství jsou naší doménou

Vodohospodářské a vodní stavby jsou hlavní specializací INSTAV Hlinsko a provádí je odborně vyškolení zaměstnanci s letitými zkušenostmi z vodárenských a vodohospodářských institucí. Poskytujeme odborné konzultace a poradíme s výběrem technického řešení s ohledem na požadavky konkrétní stavby. Spolupracujeme s vynikajícími projektanty, ať už v rámci mateřského holdingu nebo s externisty, žádá-li si to situace. 

Jsme si vědomi toho, že vodní díla určují ráz krajiny a mají důležitý vodohospodářský, retenční a ekologický význam. Mnohdy jejich zásluhou vznikají i nové biotopy v přírodě, a proto se vždy snažíme najít vhodné řešení, kterému předchází zjištění geologických poměrů. Také vytváříme projektovou dokumentaci, cenovou kalkulaci a zajistíme kompletní realizaci včetně finální kolaudace.

Kromě samotné výstavby se věnujeme i čištění vodních toků a revitalizaci břehů včetně kamenických a dlaždičských prací, samozřejmě s ohledem na životní prostředí. Naše společnost v této oblasti nabízí komplexní služby.

Stavte se

Kde nás najdete?

INSTAV Hlinsko

Tyršova 833
539 01 Hlinsko

Ozvěte se

Jsme tu pro vás

Sekretariát

info@instav.cz
+420 469 311 847

Změnit používání Cookies.