Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com O nás | INSTAV

Profil firmy

MADE IN HLINSKO

Více o INSTAV

1998

rok založení

345

roční obrat v mil. Kč

67

zaměstnanců

Kdo jsme

Individuální přístup, výjimečná péče

INSTAV Hlinsko působí ve stavebním průmyslu již od roku 1998, kdy se společnost osamostatnila od původní stavební společnost INSTAV Pardubice a začala se zabývat projektem a realizací staveb v oblasti vodárenství a vodohospodářství. K této specializaci výrazně přispěla kvalifikace kmenových zaměstnanců, kteří dříve působili v obou zmíněných oblastech.

V roce 2007 se společnost stala součástí holdingu enteria a došlo ke změně na akciovou společnost. To umožnilo další rozvoj technologií a rozšířilo pole působnosti i do přilehlých krajů a měst v České republice. Nyní se kromě vodohospodářských staveb zaměřujeme i na realizaci inženýrských sítí, chodníků a místních komunikací a mezi doplňkové služby patří i pozemní stavby menšího rozsahu, stejně tak stavby občanské vybavenosti. 

Co nás odlišuje

Kvalita, ekologie a bezpečnost na prvním místě

Jsme stabilní společnost, která zaměstnává profesionály s vysokým know-how ve svém oboru. Jsme spolehlivým a důvěryhodným partnerem, na kterého se můžete obrátit. Používáme moderní materiály a technologie a dbáme na kvalitu, ekologii a bezpečnost práce. Samozřejmostí jsou certifikáty ISO 9001, 14001 a 45001. 

Volné pozice

Jak šel čas

Jsme moderní společnost s tradicí.

Člen holdingu Enteria

člen skupiny enteria

Jsme součástí holdingu enteria

Od roku 2008 tvoříme jeden z pevných základů stavebního holdingu enteria, který jsme v tomto roce pomáhali založit. Holding enteria spojuje české stavební společnosti s ročním obratem 6,5 mld. Kč a 1200 zaměstnanci. Společně tvoříme naši skvělou Velkou Partu. 

Více o enterii

Aktuality

Co je u nás nového

Změnit používání Cookies.