Kariéra

Máte zájem pracovat v naší společnosti?

Na těchto stránkách najdete veškerá volná místa.

Vyhlašujeme výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

Dělník pozemních staveb

Pracovní náplň:

  • stavební práce

Požadujeme:

  • chuť pracovat a učit se novým dovednostem

Nabízíme:

  • zázemí silné a stabilní firmy
  • přátelskou podnikovou kulturu (akce pro děti i celé rodiny, sportovní akce)
  • nadstandardní benefity (13. plat, příspěvek na pojištění, příspěvek na dětskou rekreaci, nadstandardní lékařská péče, 5. týdnů dovolené atd.)
  • zajistíme dopravu na pracoviště i zpět
  • možnost získání další odborné kvalifikace
  • program "Doporuč a získej" (při doporučení nového zaměstnance, který nastoupí, vás čeká finanční odměna)

Termín nástupu je možný ihned nebo podle možností vybraných uchazečů.

Těší se na Vás tým Instaváků.

Kontakt:

Lenka Svobodová, personalistka, +420 723 688 948, e-mail: lenka.svobodova@instav.czVladislav Kropáček, +420  725 601 953, e-mail: vladislav.kropacek@instav.cz